Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-06-29 14:14:00

Janusz Jojko odchodzi do GKS Katowice


Były zawodnik, a obecnie ceniony trener bramkarzy Janusz Jojko odchodzi z KSZO Ostrowiec. W zbliżającym się sezonie będzie pracował w pierwszoligowym GKS Katowice.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Janusz Jojko w KSZO pracował przez czternaście lat. W różnej funkcji, jako bramkarz, prezes, trener, asystent trenera i szkoleniowiec bramkarzy. W poprzednim sezonie był asystentem trenera Czesława Jakołcewicza i szkoleniowcem bramkarzy w KSZO.
Zdecydował się jednak na odejście z ostrowieckiego klubu. Przenosi się do GKS Katowice, z którym odniósł największe sukcesy jako piłkarz. Przez kilka lat był bramkarzem katowickiej drużyny, teraz będzie trenerem bramkarzy w tym klubie.

//dor/, 28 czerwca 2011, 8:40/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 30507 razy,
ostatnio: 2019-08-21 13:47:03

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
2011-06-29 14:56:26 ~kibic
i bardzo dobrze jak sie nie umie dbać o dobrych piłkarzy to tak sie dzieje
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 163       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij