Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-06-29 14:12:00

Pierwszy trening KSZO Ostrowiec

Przyszyło... siedmiu zawodników


Piłkarze drugoligowego KSZO spotkali się w poniedziałek na pierwszych zajęciach po urlopowej przerwie. Nie było jednak typowego treningu, bo frekwencja był zbyt niska, poza tym nie miał go kto poprowadzić.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


-Trochę pobiegaliśmy, pograliśmy w siatkonogę - mówił Tomasz Dymanowski. Oprócz niego na zajęcia stawili się Krystian Kanarski, Klaudiusz Łatkowski, Michał Stachurski, Mateusz Mąka, Radosław Kardas, Tomasz Bąbel, a więc piłkarze mieszkający w Ostrowcu. Nie wszyscy jednak trenowali.Z przyjezdnych nie było nikogo - większości z nich 30 czerwca kończą się kontrakty z KSZO. Nie było też trenera Czesława Jakołcewicza, któremu również z końcem miesiąca wygasa umowa z ostrowieckim klubem. W poniedziałek szkoleniowiec ten poprowadził pierwszy trening pierwszoligowej Warty Poznań.


Na wtorek na godzinę 11 zaplanowany jest drugi trening KSZO, ale nie wiadomo kto go poprowadzi. Po odejściu Czesława Jakołcewicza ostrowiecka drużyna nie ma szkoleniowca.

//dor/, 27 czerwca 2011, 14:07/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 28634 razy,
ostatnio: 2019-08-21 12:34:27

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 167       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij