Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2011-05-17 11:54:00

Pięściarze KSZO w finałach

Turniej w Jaworznie


Trzech pięściarzy KSZO zwyciężyło w VI Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Turniej odbył się w dniach 14-15 maja i wzięło w nim udział 102 zawodników z Polski, Czech, Kosowa i Ukrainy.

W sobotnich półfinałach nasi pięściarze odnieśli cztery zwycięstwa. W kategorii juniorów Andrzej Kołton (75 kg) wygrał z Pawłem Bielicem (Golden Team Nowy Sącz), Damian Falecki (64 kg) z Gabrielem Szmidem (RMKS Rybnik), a Jacek Kubik (69 kg) z Behtarem Xhahą z Kosowa. W kategorii junior młodszy Błażej Surowiec (75 kg) zwyciężył Pawła Zagorzałego (Garda Gierałtowice).

W finałach Kołton wygrał przez RSC w 2 starciu z Jarosławem Wytrykuszem (Wisłok Rzeszów), Surowiec bez trudu pokonał Mateusza Ziomka (Wisłok Rzeszów), a Falecki po bardzo dobrym pojedynku zdecydowanie wygrał z Denisem Gamezem z Czech. Nie powiodło się natomiast Kubikowi, który uległ Wojciechowi Piwowarczykowi (Jawor Team Jaworzno).

- Obecni na zawodach trenerzy Eugeniusz Cioch i Wojciech Surowiec podkreślają, że mimo porażki Jacek zaprezentował się świetnie- mówi Łukasz Dybiec, wiceprezes KSZO ds. boksu.- Zawodnik ma niedosyt po tej walce.

Nasi pięściarze nie próżnują i już w najbliższy weekend wezmą udział w Rzeszowie w IV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Stanisława Kiliana, w którym, jak zapewnia Łukasz Dybiec, będą chcieli powalczyć o pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej.

//waf/, 17 maja 2011, 9:14/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 14224 razy,
ostatnio: 2019-08-20 19:36:25

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 153       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij