Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2010-12-03 14:19:00

Wyciągaj narty i jedź na stok


Od czwartku możemy już szusować w Górach Świętokrzyskich. Czynne są wyciągi w Bałtowie, gdzie leży aż 80 centymetrów świetnie przygotowanego śniegu. Dzisiaj, w piątek ruszą orczyki bliżej Kielc, w Niestachowie. Właściciele zapraszają i zapewniają, że wszystkie trasy są wyśmienicie przygotowane. Otwarcie kolejnych świętokrzyskich stoków już w sobotę.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Trasy w Tumlinie i w Kielcach na Stadionie będą czynne w sobotę już od godziny 10. Wyciąg w Bodzentynie ruszy od godziny 12. Na tych stokach leży około 40 -50 centymetrów śniegu.
Także w Sandomierzu będzie można poszusować na nartach. bezpłatny wyciąg w wąwozie Piszczele będzie czynny w sobote i niedziele w godzinach 11-19.
Na Telegrafie w Kielcach najwcześniej pojeździmy w niedzielę. - Czekamy na odbiór techniczny wyciągu. Inspektor ma przyjechać w piątek wieczorem, ale nie jest to pewne. Jeśli dojdzie i dokona odbioru, to ruszymy w niedzielę - infrmuje Paweł Kozłowski, współwłaściciel wyciągów na Telegrafie i Stadionie.
w Krajnie sezon zostanie otwarty najwcześniej w przyszły weekend.

/ATA, 3 grudnia 2010, 12:15/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 13983 razy,
ostatnio: 2019-08-20 19:36:13

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 150       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij