Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2010-11-17 13:36:00

Śmierć po imprezie w Ostrowcu


Zadławienie treścią żołądka było najprawdopodobniej przyczyną śmierci 20-letniej mieszkanki Ostrowca Świętokrzyskiego, której zwłoki nocą z piątku na sobotę znaleziono na klatce schodowej bloku na osiedlu Rosochy w mieście.

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

Policjanci ustalili, że w piątek 20-latka razem ze znajomymi piła alkohol. Biesiada zakończyła się około godziny 1, wówczas towarzystwo rozeszło się do domów. 20-latka mieszkała sama w jednym z bloków na osiedlu Rosochy w Ostrowcu.


Jeden z kolegów dziewczyny, który wcześniej brał udział w tej samej imprezie, po powrocie pokłócił się z ojcem, wyszedł z domu i poszedł do 20-latki, chciał przenocować u niej.


- Na klatce schodowej, między pierwszym a drugim piętrem znalazł jej zwłoki - relacjonują policjanci.
Według biegłego lekarza, nic nie wskazuje na to, żeby ktoś się przyczynił do śmierci młodej kobiety, na ciele nie było żadnych obrażeń. Jako najbardziej prawdopodobną przyczynę zgonu wskazał zadławienie treścią żołądka.

//saba/, 15 listopada 2010, 6:45/

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 16055 razy,
ostatnio: 2019-08-20 18:23:06

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
2010-11-21 11:33:00 ~Nick
... na osiedlu Rosochy w mieście ... Po co to "w mieście" ? Komplexy jakieś ?
  Redakcja nie odpowiada za treść wypowiedzi.
<<<   v   >>>  

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 144       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij