Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-04-25 13:58:00

Ostrowiec w sztukach plastycznych

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      Biuro Promocji i Integracji Europejskiej oraz Biuro Wystaw Artystycznych organizują - w dniach od 19 kwietnia do 15 października - pod patronatem prezydenta konkurs pt. "Ostrowiec Św. w sztukach plastycznych".


    Konkurs jest adresowany do wszystkich osób uprawiających malarstwo, rysunek, grafikę, tkaninę artystyczną z różnych grup wiekowych, w tym amatorów. Celem jest zgromadzenie i popularyzacja najciekawszych prac plastycznych ukazujących piękno Ostrowca Świętokrzyskiego, jego kultury i tradycji, a także promocja miasta i działalności rodzimych twórców. Prace artystów będą wystawione w Galerii Biura Wystaw Artystycznych, jak również wykorzystane do celów promocyjnych miasta.


    Najciekawsze zostaną udostępnione na stronie internetowej UM, opublikowane w wydawnictwie towarzyszącym wystawie pokonkursowej, umieszczane w folderach i innych wydawnictwach, zaś niektóre posłużą jako wystrój budynku UM.


    Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody: I - 1.500 złotych, II - 1.000, III 800. Będą też wyróżnienia. Każdy z uczestników może nadesłać dowolną ilość prac. Konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego do Biura Promocji i Integracji Europejskiej UM, ul. Głogowskiego 3/5, 27- 400 Ostrowiec Św. pok. 105- 106.

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 28965 razy,
ostatnio: 2019-08-21 19:05:49

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 151       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij