Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-04-25 16:31:00

Park Miejski zmienia oblicze

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      Jedna z najbardziej zapomnianych przez lata części miasta - Park Miejski pomału odzyskuje swoją dawną świetność. W ubiegłym roku pojawiła się ścieżka rowerowa łącząca aleję z "Rawszczyzną", dokonano także kompleksowej wymiany oświetlenia, ale to dopiero początek. Już bowiem rozpoczęła się wymiana starych huśtawek, karuzeli dla maluchów na nowe, bezpieczne zabawki. Drewniane zjeżdżalnie, drabinki i huśtawki mają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa.


    Na razie tworzą jeden plac zabaw, ale w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne.


    Wkrótce także otwarty zostanie skatepark, który będzie wielką frajdą dla wszystkich, którzy jeżdżą na desce, rolkach, czy BMX-ach. Już zakończyły się prace z przygotowaniem terenu, teraz zostaną zainstalowane, m. in. quaterpipes, bank, fun box, czy piramida. Terminy, oczywiście, doskonale znane dla wszystkich "skateów".


    -Zakup urządzeń na teren skateparku Inicjatywa Młodzieżowa skonsultowała z przyszłymi jego bywalcami - mówi Leszek Mizielski, rzecznik prasowy UM. Planowane uroczyste jego otwarcie odbędzie się najprawdopodobniej na koniec roku szkolnego i niewykluczone wcale jest to, że zostanie ono połączone z dużą imprezą hiphopową.


    pas

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 30164 razy,
ostatnio: 2019-08-21 19:05:52

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 155       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij