Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-03-24 12:42:00

Najdroższe ciepło w mieście

      Ostrowieccy radni są zgodni co do tego, że mieszkańcom osiedli przy ul. Świętokrzyskiej i Osadowej trzeba pomóc, bowiem nie będą oni w stanie regulować wysokich opłat za ciepło.

Świąteczne życzenia

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


    Na początku grudnia mieszkańcy osiedli przejętych przez gminę od Cukrowni "Częstocice" otrzymali od OTBS rozliczenia za ciepło za rok 2002. Wszyscy mieli niedopłaty. Niektóre rodziny musiały zapłacić - w terminie podanym przez administratora - około 3 tys. zł. Ludzie wpadli w rozpacz, bo kwoty te rujnowały ich domowe budżety. Sporą grupę mieszkańców dawnych bloków cukrowni stanowią emeryci. Kiedy rozmowy z OTBS i przedstawicielami gminy nie spowodowały zmiany opłat, napisali do wojewody.


    Ten przesłał pismo do Rady Miejskiej w Ostrowcu. Na jednym ze styczniowych posiedzeń komisji rozwoju miasta próbowano znaleźć odpowiedź na pytanie, co spowodowało tak wysokie koszty? Na posiedzenie komisji poproszono dyrektora MEC, Pawła Urbana i wiceprezesa OTBS, Ryszarda Lipca. Obecna była wiceprezydent Inga Kamińska.

Bomba z opóźnionym zapłonem

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 18262 razy,
ostatnio: 2019-08-23 22:50:17

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 176       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij