Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-01-13 15:29:00

Bombki nadziei

IV Aukcja "Promyka"

    Już po raz czwarty Stowarzyszenie "Promyk", działające na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju, zorganizowało w Klubie "Perspektywy" aukcję bombek malowanych własnoręcznie przez znane osoby ze świata polityki, kultury, mediów, sportu i biznesu. W sumie wystawiono ponad 70 bombek.


    Prezes Stowarzyszenia "Promyk", Beata Krauze-Składanowska ustaliła cenę wywoławczą każdej bombki na 50 zł. Aukcję poprowadził jak poprzednio Norbert Zięba z Radia Kielce.


    Wprawdzie nie wszystkie bombki znalazły nabywców, ale uczestnicy aukcji wykazali się wielkim sercem i hojnością, bo łącznie zebrano ponad 15 tys. zł.


(tur)

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 18550 razy,
ostatnio: 2019-08-22 01:05:05

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 177       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij