Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-01-13 13:33:00

WOŚP Finał XII - Oblepieni serduchami

      Już po raz dwunasty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

    Trzeba przyznać, że z edycji na edycję rozkręca się ona coraz bardziej, przynosząc co rok coraz to więcej pieniędzy na szczytne cele. W tym roku podobnie, jak w roku ubiegłym, zbierano na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia i zdrowia niemowląt i dzieci młodszych.

Rozgrzewka dziesiątego

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik


    Choć XII Finał odbył się 11 stycznia, to w Ostrowcu rozgrzewkę do niego mieliśmy dzień wcześniej.


    Wtedy to odbyła się bowiem wielkoorkiestrowa dyskoteka w ODS Malwa oraz rozegrany został turniej halowy w piłkę nożną... drużyn mundurowych, w którym zwyciężyli policjanci, przed strażakami i "Strzelcami".


    -Zajęliśmy medalowe trzecie miejsce, na trzy zespoły. A w dwóch meczach zdobyliśmy siedem bramek - mówią drużynowy Paweł Mroczek, sekcyjny Łukasz Domański ZS "Strzelec".


    Na usprawiedliwienie mamy tylko to, że po raz pierwszy zebraliśmy się dzień przed turniejem i wtedy ustaliliśmy skład drużyny. Następnym razem na pewno się poprawimy.

Zbierał każdy i prawie wszędzie, ale...

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 15826 razy,
ostatnio: 2019-08-22 01:53:06

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 180       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij