Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót
2004-01-05 16:11:00

Podziękowania dla zasłużonego ordynatora

Zdjęcia/załączniki do artykułu:

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

      W ostatnim dniu starego roku odbyło się uroczyste spotkanie dyrektora ZOZ, Józefa Grabowskiego z ordynatorami oddziałów szpitalnych.


    Stało się ono okazją do podziękowania za szczególny wkład i osiągane wyniki oraz uroczystego pożegnania kończącego pracę zawodową ordynatora oddziału II wewnętrznego, lek. med. Stanisława Kurosada.


    -Przepracował w ostrowieckim ZOZ-ie 40 lat i 6 miesięcy - mówił o zasłużonym ordynatorze dyrektor J. Grabowski - na trwale wpisując się w historię szpitala. Był kierownikiem ośrodka zdrowia w Szewnie, kierownikiem zespołu poradni przy ul. Focha, zaś przez ostatnich 6 lat ordynatorem oddziału. W tym czasie skompletował i wykształcił dobrany zespół lekarzy. Każdy z nich może zastąpić go na stanowisku ordynatora. Kilkakrotnie zdobywał pierwsze miejsca w plebiscycie na lekarza roku, co świadczyło o wysokiej ocenie, jaką wystawiali mu sami pacjenci.


    Kończący pracę ordynator, to osoba pracowita, sumienna i koleżeńska, dobrze postrzegana zarówno przez chorych, jak i środowisko medyczne.


    Należy do grona tych lekarzy, którzy w pełni wywiązali się ze swej trudnej misji niesienia pomocy chorym.


    Doktor Stanisław Kurosad podziękował dyrektorowi za miłe pożegnanie, ciepłe słowa i życzenia, ordynatorom zaś za wieloletnią współpracę.


    Jednocześnie przyrzekł, iż dalej będzie utrzymywał kontakt ze swym środowiskiem i pacjentami.


    /m/

/ /

Podziel się nim ze znajomymi:

Czytany: 17735 razy,
ostatnio: 2019-08-23 23:37:57

Skomentuj ten artykuł:

Komentarze:

  ~
   
Jeszcze nikt się nie wypowiedział na ten temat.

Powrót

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 167       © 99-2019 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Logopeda Ostrowiec

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij