Wiadomości z Ostrowca Świętokrzyskiego

Powrót2019-10-22

Sport Szkolny 2019/20: Indywidualne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych

Dnia 17 października 2019 r. w Ośrodku rekreacyjnym "GUTWIN" rozegrane zostały Mistrzostwa Ostrowca Św. szkół podstawowych w Indywidualnych Biegach Przełajowych na rok szkolny 2019/2020. Uczniowie szkół podstawowych zmagali się na trzech dystansach: 600m, 800m i 1000m dziewczęta, 600m, 1000m i 1500m chłopcy. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W zawodach udział wzięło 275 uczniów z 10 szkół podstawowych (w tym 132 dziewcząt 143 chłopców).

Kliknij na ikonę aby powiększyć załącznik

 

WYNIKI ZAWODÓW:

PSP DZIEWCZĘTA - 600 m
1. Alicja Mołodowiec PSP5/1
2. Zuzanna Zagraj PSP14/2
3. Adrianna Górniak PSP14/2
4. Amelia Kozub PSP14/3
5. Marcela Mozal PSP14/2
6. Michalina Jama PSP14/2
7. Amelia Beksińska PSP14/2
8. Blanka Walczyk PSP14/1
9. Lena Bielecka PSP14/1
10. Wiktoria CelińskaPSP14/2

PSP CHŁOPCY - 600 m
1. Piotr Czajkowski PSP5/1
2. Aleksander Barański PSP5/1
3. Mikołaj Bednarski PSP5/1
4. Marcin Wesołowski PSP5/1
5. Ignacy Kowalski PSP14/1
6. Bartosz Kogut PSP14/2
7. Michał Futrowicz PSP7
8. Krzysztof Tobisz PSP7
9. Alan Jaworski PSP7
10. Przemek Kobiałka Szkoła z Pasją

PSP DZIEWCZĘTA - 800 m
1.Anastazja Kaczmarek PSP14/3
2. Beata Wożniak PSP14/3
3. Wiktoria Gromek ZSOMS
4. Zuzanna Pietrzkiewicz ZSOMS
5. Weronika Kaczmarska PSP3/1
6. Sandra Miśkiewicz PSP14/1
7. Maja Korzeniecka PSP1/
8. Antonina Nowak PSP5
9. Aleksandra Madej ZSOMS
10. Martyna Menducka ZSOMS

PSP CHŁOPCY - 1000m
1. Michał Kasprowicz PSP4
2. Mateusz Kłokocki PSP3
3. Antoni Niezgoda ZSOMS/2
4. Oliwier Wolski MOS
5. Jakub Żmuda ZSOMS/1
6. Jakub Mularski PSP1
7. Adam Żmuda ZSOMS/1
8. Oskar Krawczyk PSP14
9. Jakub Płusa PSP1
10. Aleks Czarnecki PSP14/2

PSP DZIEWCZĘTA - 1000m
1. Zofia Sadłos PSP14/1
2. Zuzanna Kamińska PSP14/1
3. Katarzyna Wozniak ZSOMS
4. Magdalena Połetek ZSOMS
5. Angela Mozal PSP1
6. Maja Kolasa ZSOMS
7. Patrycja Mucha PSP5
8. Małgorzata Celińska PSP14/1
9. Amelia Bień PSP14/2
10. Sandra Ćwik PSP14/2

PSP CHŁOPCY - 1500m
1. Maciej Kuziemka PSP7
2. Oskar Kubina Szkoła z Pasją
3. Michał Niedbała ZSOMS/1
4. Alan Sadłos ZSOMS/1
5. Rafał Gruszka PSP14/1
6. Kacper Lenart ZSOMS/3
7. Jakub Gulba ZSOMS/1
8. Damian Kosiarski ZSOMS/1
9. Kacper Żebrowski ZSOMS/2
10. Adam Dymanowski ZSOMS/2

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Rocznik 2009 i młodsi

DZIEWCZĘTA 600 m
1. PSP 14/2
2. PSP5/1
3. Katolicki 14/1
4. PSP7
5. PSP5/2
6. PSP14/3
7. Sz. z Pasją

CHŁOPCY 600m
1. PSP5
2. PSP7
3. PSP14/1
4. PSP14/2
5. PSP5/2
6. Sz. z Pasja
7. PSP9

Rocznik 2007-2008

DZIEWCZĘTA 800M
1. ZSOMS
2. PSP14/3
3. PSP3/1
4. PSP7
5. PSP5
6. PSP14/4
7. PSP14/1
8. PSP1
9. PSP3/2
10. PSP9
11. PSP14/2
12. PSP4

CHŁOPCY 1000m
1. ZSOMS
2. PSP1
3. PSP3
4. ZSOMS/1
5. PSP14/1
6. PSP14/2
7. PSP7
8. PSP4
9. MOS
10. PSP9
11. Sz. z Pasją

Rocznik 2005-2006

DZIEWCZĘTA 1000m
1. PSP14/1
2. ZSOMS
3. PSP5
4. PSP14/2
5. PSP1
6. PSP9/1
7. PSP7
8. PSP9/2
9. PSP4

CHŁOPCY 1500m
1. ZSOSMS/1
2. ZSOMS/2
3. ZSOMS/3
4. PSP7
5. PSP3/1
6. PSP14/1
7. MOS
8. Sz. z Pasją
9. PSP1/2
10. PSP1/1
11. PSP3/2
12. PSP9
13. PSP4

Drużyny szkolne, które zdobyły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary .Zawodnicy i zawodniczki zostali nagrodzeni medalami i nagrodami rzeczowymi w postaci okolicznościowych koszulek.

/MOSiR O-c/

Podziel się ze znajomymi:
Czytany: 785 razy,
ostatnio: 2019-11-13 07:16:28
Skomentuj artykuł:
Powrót