Aktualnie nie prowadzimy forum i nie moderujemy wiadomości.
Jeśli chcesz coś bardzo u nas napisać, aby się pojawiło użyj opcji autoryzacji SMS.

Ostrowieckie Forum

Nowy wątek
Pokaż wątki:
Wszystkie

Z kategorii:

Miasto (80)
Tematy związane z naszym miastem
Sport (1)Kultura (3)Rozrywka (10)Okolice (4)Edukacja (5)Hydepark (12)Portal miejski (2)
Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane przez użytkowników portalu.
W razie dochodzenia swoich praw, na wniosek odpowiednich instytucji możemy udostępnić dane użytkownika (adres IP, numer telefonu) odpowiedzialnego za wpis.
Jeśli uważasz, że jakiś wpis nie powinien być publikowany poinformuj nas o tym.
Powrót

Wątek:
  Bezprawie we władach  ·  1  ·  miasto  ·  ~Gość


w tym mieście za długo rządzi stara gwardia.Nie dbają o żadne państwowe firmy.Kto sprawuje władze nad kierownikami państwowych firm?nie ma dworca pkp pks wygląda jak za komuny, nawet liter pks ostrowiec im sie nie chce zmienić po 10 latach. Wchodzę do kierownika huty a on z papierosem w ręce mówi do mnie a potem odbiera tel. i każe mi czekać.zero szacunku do człowieka. Wychodzę z huty a tu na wejściu dwa pręty nad drzwiami ze ściany wystają na których wisi kawałek betonu.Ludziom od tych stanowisk w głowie się poprzewracało.Mam sąsiada na wysokim stanowisku,wcześniej jeździł grać z chłopami w siatkę a jak jest 10 lat na wysokim stanowisku to nawet na wieś nie wyjdzie bo on z wieśniakami nie gada.Najlepiej po znajomości wszystkie baby ze wsi zatrudnić żeby mieć z kim w robocie gadać bo kto takiemu zabroni, nikt nie udowodni ze po znajomości zatrudnia.W pupie o kursach nie powiedzą bo dla znajomych trzymają ,jak się sam dowiesz to masz. Nikt nie kontroluje tych kobit co mówią do ludzi bo kierownik pup ma 70 lat i mu się nie chce.Nie potrafią nawet poinformować jakie trzeba spełniać warunki żeby kurs dostać. Chamsto takie że jak ludzie czekali na mrozie na kursy to wpuścić do urzędu nie chcieli bo oni dopiero o 7 otwierają.Autobusy wyglądają gorzej od powojennych czołgów, pomalować nawet im się ich nie chce.Jak ktoś się nie dobierze do tyłka tym wszystkim kierownikom to marnie będzie z praca w ty mieście. Przydał by się program na ten temat.
1 · 4105 · 09-01 14:21 ~Gość
Odpowiedz:
Podaj treść swojej wypowiedzi. Pamiętaj, aby była na temat, zrozumiała, zgodna z regulaminem oraz wnosiła coś konkretnego do dyskusji, bo może zostać usunięta. Nie używaj HTML i DUŻYCH znaków.
  ~ nieznany  

Dodajesz posty jako nieznany użytkownik. Będą one trafiały do kolejki oczekującej na moderację. Może upłynąć trochę czasu zanim zostaną ocenione i opublikowane.
Ma to uchronić forum przed zalewem SPAMu i anonimowego hejtu.
Możesz skrócić ten czas zakładając konto lub autoryzując posty telefonem (SMS).

W tym celu wyślij SMS o treści: P2816417 na numer*: 793 656 709

* - numer w sieci Play; koszt jak za zwykły SMS wg Twojej taryfy

Kod jest ważny do zamknięcia strony i autoryzuje wszystkie napisane w tym czasie posty.
Jeśli wysłałeś SMSa, zapamiętaj powyższy kod (ważny 30 dni). Przy kolejnej wizycie użyjesz go bez konieczności wysyłania SMSa. Posty autoryzowane pojawiają się od razu.

Twój nr tel.: +48 Kod wer.:

Strona główna  ·  Aktualności  ·  Rozrywka  ·  Turystyka  ·  Komunikacja  ·  Gospodarka  ·  O Ostrowcu  ·  Użytkownicy  ·  Kontakt

Osób online: 252       © 99-2017 MAcSi & Redakcja       Nasze domeny: Ostrowiec Świętokrzyski · Ostrowiec Św. · Naprawa zderzaków

Uwaga! Nasza strona stosuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu i korzystania z naszych usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz te ustawienia zmienić wykorzystyjąc odpowiednie funkcje przeglądarki. Zamknij